Promienniki

Od ponad 20 lat firma GAMIX zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem systemów promiennikowych w obiektach wielkokubaturowych. Nasze systemy promiennikowe montujemy m.in. na halach produkcyjnych, halach magazynowych i w galeriach handlowych. W naszej ofercie znajdują się promienniki rurowe oraz promienniki ceramiczne.

Promienniki rurowe

Ogrzewanie promiennikowe rurowe doskonale spełnia swoje zadanie w obiektach przemysłowych, na halach produkcyjnych, w galeriach handlowych i innych obiektach wielkokubaturowych. Nasze promienniki ciepła wytwarzane są zgodnie z normami ISO 9002, które gwarantują jakość podczas produkcji i instalowania. Każde nasze urządzenie jest testowane przed opuszczeniem hali produkcyjnej, dlatego też nasi Klienci mają pewność, że dostają produkt przetestowany i w pełni sprawny. Aluminiowe rury naszych promienników cechują się zwiększoną sprawnością, nie wymagają również konserwacji ani malowania. Nasze systemy promiennikowe cechują się lekką konstrukcją, dzięki czemu zapewniamy szybki montaż na wysokościach od 3 do 15 metrów.

Promienniki ceramiczne

Ceramiczne promienniki ciepła cechują się różnorodnością zastosowań i doskonale nadają się do ogrzewania pomieszczeń wielkokubaturowych. Systemy promiennikowe ceramiczne sprawdzają się przy ogrzewaniu miejscowym lub strefowym – w okresowym zapotrzebowaniu na moc cieplną. Promienniki ceramiczne zapewniają natychmiastowe odczucie ciepła i umożliwiają zarówno ogrzewanie ludzi, jak i pomieszczeń. Dodatkową zaletą promienników jest fakt, że nie mają one wpływu na wilgotność powietrza, dlatego też ich działanie nie oddziałuje na ludzkie samopoczucie.

Ogrzewanie promiennikowe – zalety

Promienniki ciepła to tanie systemy grzewcze, dzięki którym znacznie zaoszczędzisz na ogrzewaniu (aż do 60%!). Główną zaletą promienników jest fakt, iż nagrzewają się one od razu po włączeniu, dlatego nie musisz marznąć w oczekiwaniu na ich nagrzanie. Firma GAMIX udziela 5-letniej gwarancji na promienniki ciepła.

– własna inwencja,
– wytworzony zgodnie z normami ISSO 9002, każde urządzenie jest odpalane przed opuszczeniem fabryki,
– aluminiowe rury emitera o zwiększonej sprawności,
– rury emitera niewymagające konserwacji, malowania,
– pięcioletnia gwarancja na jakość rur emitera,

– aluminiowe zwierciadło,
– lekka konstrukcja, prosta w instalowaniu,
– możliwość podłączenia do pompy próżniowej,
– szeroki asortyment typu „U” oraz „Liniowych”,
– wysokość montażu od 3m. do 15m.